Katalog firm

A-AAron

Zakład usług pogrzebowych świadczący swe usługi na najwyższym poziomie. AAron zajmuje się przewozem zwłok (także z zagranicy), przygotowaniem zmarłych do uroczystości pogrzebowej, transportem żałobników. Zapewniamy oprawę artystyczną ceremonii pogrzebowej (kwiaty, muzyka), załatwiamy sprawy urzędowe.

Pogrzeby

Jesteśmy firmą, która od lat świadczy najwyższej jakości usługi pogrzebowe. Zakłady pogrzebowe Katowice dbają o kompleksowe przygotowanie wyjątkowych uroczystości żałobnych. Zakres świadczonych przez nas usług jest kompleksowy- od przewozu osoby zmarłej do prosektorium i przygotowaniu jej do godnego pochówku, aż po organizację pięknej ceremonii pogrzebowej.
Zapewniamy wsparcie rodzinie, załatwiając w jej imieniu wszelkie sprawy formalne w ZUS-ie i USC. Zasiłek pogrzebowy wypłacamy zaś w ciągu jednego dnia. Dbamy o oprawę kwiatową oraz muzyczną pogrzebu, jesteśmy przygotowani na uroczystość przeprowadzoną przez każdą grupę wyznaniową. W naszych zbiorach znajduje się duży wybór trumien, odzieży żałobnej, dodatków. W miarę potrzeb zapewniamy transport żałobnikom.
Przygotowujemy kremację, ustalając z rodziną termin pożegnania przed odwiezieniem ciała do spalarni, a następnie urnę z prochami przywozimy na oficjalną ceremonię pogrzebową w kaplicy lub kościele. Zakłady pogrzebowe Katowice działają w pełni profesjonalnie i uczciwie.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77