Katalog firm

Kategorie


ADM

Jeżeli chcecie być pewni tego, że otrzymacie dobrej jakości materiały to zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu. ADM to producent dzianin, które są naprawdę dobrej jakości - o czym świadczą pozytywne opinie naszych klientów. Mamy nadzieję, że w naszej ofercie znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie.

Dzianina frotte strzyżona

ADM to szeroki wybór dzianin i tkanin dedykowanych firmom odzieżowym, zakładom produkcyjnym, pracowniom krawieckim, projektantom mody, ale też i indywidualnym klientom, którzy poszukują dla siebie najlepszych materiałów. Oferta przechodzi przez wiele odmian bawełny, poprzez jersey, aż po specjalną dzianinę frotte strzyżoną.
Każdy materiał ma inne przeznaczenie. Obecnie dzianina frotte strzyżona Łódź polecana jest przez firmę wszędzie tam, gdzie ważne okazują się nie tylko wygląd czy wytrzymałość materiału, lecz również i jego dodatkowe właściwości, takie jak właściwości antygrzybiczne oraz właściwości antybakteryjne. Dowiedz się więcej odwiedzając stronę firmy https://adm-dzianiny.pl/dzianiny-frotte/.
Te dwie dodatkowe właściwości materiału pozwalają mu sprawdzać się nawet tam, gdzie oczekuje się od niego wyjątkowego bezpieczeństwa i niebagatelnego komfortu. Z dzianiny frotte strzyżonej produkuje się głównie wyroby niemowlęce, ale też i płaszcze kąpielowe, ręczniki, szlafroki oraz bieliznę. Materiał potrafi przyjmować odmienny wizerunek. Firma ADM nierzadko pokrywa go bardzo ciekawymi wzorami, które tylko podwyższają jego atrakcyjność i tworzą dla niego wiele nowych zastosowań.

Kontakt

Ulica: Łódzka 67

Kod: 95-054

Miejscowość: Ksawerów

https://adm-dzianiny.pl/

E-mail: dzianiny@gazeta.pl

Tel.: 509915815


Podobne firmy

Vinex Fashion

Hurtownia Tkanin Vinex Fashion to podmiot już od 2014 roku działający w branży tekstylnej. Jej oferta obejmuje zarówno tkaniny na sukienki i bluzki, jak i na kurtki oraz płaszcze, jest więc w stanie z...