Katalog firm

Kategorie


ADM

Jeżeli chcecie być pewni tego, że otrzymacie dobrej jakości materiały to zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu. ADM to producent dzianin, które są naprawdę dobrej jakości - o czym świadczą pozytywne opinie naszych klientów. Mamy nadzieję, że w naszej ofercie znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie.

Dzianiny bawełniane

Potrzebujesz nowych dzianin dla swojej firmy? A może po prostu chcesz pobawić się nieco modą i uszyć coś samodzielnie, dając wyraz własnej kreatywności i silnego zamiłowania do mody? W obu przypadkach i jeszcze wielu innych sytuacjach współpraca z producentem dzianin bawełnianych ADM na pewno ci się opłaci. Ogólnie rzecz biorąc ADM jest producentem różnego rodzaju dzianin, ale to właśnie bawełna jest czołowym punktem jego oferty, wokół którego tworzone są jej kolejne składowe elementy. Zapoznaj się z całą ofertą na stronie https://adm-dzianiny.pl/dzianiny-bawelniane/.
Dzianiny bawełniane zapewniane przez firmę ADM cechują się bardzo dobra jakością, czego dowodem są ich pozytywne opinie wśród klientów. Wielofunkcyjny materiał może zostać wykorzystany niemalże w dowolny sposób. Bawełniana dzianina sprawdzi się w zakładach produkujących zwykła odzież, jak również i średniej wielkości zakładach krawieckich czy nawet niewielkich pracowniach artystycznych.
Dzianiny bawełniane oferowane przez ADM mają kilka różnych wariantów. Najpopularniejsze z nich są m.in. aksamit, sztruks, kreton, flanela, atłas i drelich - wszystkie opisane i omówione na stronie ich producenta, z którą warto samemu się zapoznać.

Kontakt

Ulica: Łódzka 67

Kod: 95-054

Miejscowość: Ksawerów

https://adm-dzianiny.pl/

E-mail: dzianiny@gazeta.pl

Tel.: 509915815


Podobne firmy

Vinex Fashion

Hurtownia Tkanin Vinex Fashion to podmiot już od 2014 roku działający w branży tekstylnej. Jej oferta obejmuje zarówno tkaniny na sukienki i bluzki, jak i na kurtki oraz płaszcze, jest więc w stanie z...