Katalog firm

ADM

Jeżeli chcecie być pewni tego, że otrzymacie dobrej jakości materiały to zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu. ADM to producent dzianin, które są naprawdę dobrej jakości - o czym świadczą pozytywne opinie naszych klientów. Mamy nadzieję, że w naszej ofercie znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie.

Dzianiny drukowane

ADM jest firmą skupioną w całości na materiałach. To polski producent różnych odmian tkanin i dzianin, który swoją działalność prowadzi w województwie łódzkim. Bogata oferta składającą się z wyselekcjonowanych i przetestowanych w różnych warunkach produktów, dopasowanie do odmiennych potrzeb klientów oraz wysoka kultura osobista to jedne z mocniejszych stron firmy, które sprawiają, że aż chce się z nią współpracować. Zapoznaj się z całą ofertą na stronie https://adm-dzianiny.pl/dzianiny-drukowane/.
Reprezentacyjnymi produktami marki są oczywiście dzianiny drukowane. Projektowane i produkowane w oparciu o zróżnicowane koncepcje i technologie potrafią dopasowywać się do odmiennych potrzeb wielu gałęzi przemysłu, ale i nie tylko.
Klientami producenta ADM najczęściej są oczywiście inne firmy, przede wszystkim te produkcyjne skupione na branży odzieżowej bądź np. galanterii czy pościeli, ale zdarza się, że po dzianiny drukowane sięgają również klienci indywidualni, którym tez umożliwia się zakup wysokogatunkowych tkanin w mniejszych ilościach detalicznych po bardzo okazyjnych cenach.

Kontakt

Ulica: Łódzka 67

Kod: 95-054

Miejscowość: Ksawerów

https://adm-dzianiny.pl/

E-mail: dzianiny@gazeta.pl

Tel.: 509915815


Podobne firmy

Vinex Fashion

Hurtownia Tkanin Vinex Fashion to podmiot już od 2014 roku działający w branży tekstylnej. Jej oferta obejmuje zarówno tkaniny na sukienki i bluzki, jak i na kurtki oraz płaszcze, jest więc w stanie z...