Katalog firm

Kategorie


ADM

Jeżeli chcecie być pewni tego, że otrzymacie dobrej jakości materiały to zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu. ADM to producent dzianin, które są naprawdę dobrej jakości - o czym świadczą pozytywne opinie naszych klientów. Mamy nadzieję, że w naszej ofercie znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie.

Dzianiny jersey

Tkaniny jersey, produkowane i dostarczane przez firmę ADM, występują w dwóch podstawowych wariantach. Wariant pierwszy to dzianiny tworzone z naturalnych włókien, takich jak włókna jedwabne, wełniane lub bawełniane. Wariant drugi to natomiast dzianiny przygotowywane z włókien sztucznych, czyli włókien wiskozowych.
Wyjątkiem od tej reguły są tkaniny mieszane, w których zazwyczaj pojawia się domieszka poliestru. Firma ADM od czasu do czasu wykorzystuje to nowoczesne rozwiązanie, albowiem z jego pomocą możliwe staje się uzyskanie dzianiny jersey Łódź o jeszcze lepszej wytrzymałości i większej elastyczności, pozwalającej na doskonale dopasowanie jej do sylwetki ciała.
Dzianiny jersey, tak jak i wszelkie inne tkaniny występujące w ofercie producenta ADM, są dostępne w najróżniejszych odcieniach kolorystycznych i ciekawych modnych wzorach. Nowoczesny wizerunek idzie tutaj w parze z tradycyjnie wysoką jakością. Efektem wykorzystania materiałów ADM mogą być zarówno klasyczne wyroby odzieżowe, jak i rzeczy zupełnie niestandardowe, będące efektem projektanckiej wizji kreatora mody.

Kontakt

Ulica: Łódzka 67

Kod: 95-054

Miejscowość: Ksawerów

https://adm-dzianiny.pl/

E-mail: dzianiny@gazeta.pl

Tel.: 509915815


Podobne firmy

Vinex Fashion

Hurtownia Tkanin Vinex Fashion to podmiot już od 2014 roku działający w branży tekstylnej. Jej oferta obejmuje zarówno tkaniny na sukienki i bluzki, jak i na kurtki oraz płaszcze, jest więc w stanie z...