Katalog firm

Kategorie


ADM

Jeżeli chcecie być pewni tego, że otrzymacie dobrej jakości materiały to zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu. ADM to producent dzianin, które są naprawdę dobrej jakości - o czym świadczą pozytywne opinie naszych klientów. Mamy nadzieję, że w naszej ofercie znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie.

Tkaniny drukowane

Firma ADM przygotowała dla ciebie wiele tkanin o różnych gabarytach i splotach. Między innymi ma ona w ofercie tkaniny drukowane Łódź. Mogą one być nie tylko gotowe z narzuconym na nich konkretnym nadrukiem wymyślonym przez producenta. Możesz sam wymyślić i zamówić własny wzór na tkaninie.
Dzięki temu masz możliwość wyczarowania własnego projektu i uszycia z drukowanej tkaniny na zamówienie ekstra fajnego ciuszka. Drukowane tkaniny nadają się nie tylko do szycia z nich odzieży. Mogą zostać wykorzystane również jako obrusy, powłoczki na poduszki, narzuty na łóżko, zabawki dla dzieci i wiele innych. Wszystko zależy od kreatywności osób, które będą zamierzały wykorzystać te tkaniny w swoim warsztacie twórczym. Możesz nawet wykorzystać tkaninę drukowaną z własnym, zleconym przez siebie wzorem jako dzieło sztuki, naciągając tkaninę na ramkę i stworzyć z niej wyjątkowy nowoczesny obraz.
Będzie on mógł np. zdobić ścianę w sypialni, w której ubierzesz się w piżamę o tym samym wzorze i wskoczysz do łóżka z podobnym prześcieradłem oraz całą pościelą. Wykorzystaj tkaniny z drukiem https://adm-dzianiny.pl/ do wyszukanych i niepowtarzalnych dzieł sztuki uwiecznionych na ubraniach i innych dodatkach wnętrzarskich.

Kontakt

Ulica: Łódzka 67

Kod: 95-054

Miejscowość: Ksawerów

https://adm-dzianiny.pl/

E-mail: dzianiny@gazeta.pl

Tel.: 509915815


Podobne firmy

Vinex Fashion

Hurtownia Tkanin Vinex Fashion to podmiot już od 2014 roku działający w branży tekstylnej. Jej oferta obejmuje zarówno tkaniny na sukienki i bluzki, jak i na kurtki oraz płaszcze, jest więc w stanie z...