Katalog firm

Adwokat Nawocki

Mająca swoją siedzibę w Łodzi kancelaria Adwokacka adwokata Piotra Nawockiego świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów indywidualnych i biznesowych. Mogą oni liczyć na fachową poradę z takich dziedzin prawa jak cywilne, karne, administracyjne i nie tylko. Kancelaria zapewnia rzetelne podejście do każdej sprawy.

Sprawy karne

Rozwiązaniem Twojej sytuacji jest skorzystanie z pomocy, którą świadczy usługi pomocy prawnej w sprawach karnych? W takim razie czym prędzej zapoznaj się z ofertą, którą ma Kancelaria Adwokacka adw. Piotr Nawocki!
Jeżeli chodzi o zakres działań prowadzonych przez kancelarię, należy powiedzieć o obronie i pełnieniu funkcji pełnomocnika oskarżyciela (dotyczy to również oskarżyciela prywatnego) w czasie postępowania karnego. Naturalnie pomoc skierowana jest do firm, jak i klientów indywidualnych.
Co do wynagrodzenia, wynagrodzenie ustalane jest w czasie indywidualnej rozmowy z klientem. Podczas rozmowy bierze się pod uwagę ocenę stanu faktycznego, potrzeby oraz oczekiwania klienta oraz analizy dokumentacji.
Warto jeszcze na koniec podkreślić, że oczywiście kancelaria nie zajmuje się wyłącznie sprawami karnymi. W ofercie są choćby sprawy rozwodowe i spadkowe. Szczegółowe informacje na temat oferty (i nie tylko) zostały przedstawione na stronie kancelarii http://adwokat-piotrnawocki.pl/oferta/sprawy-karne/. Gdyby po zapoznaniu się z nimi cokolwiek było niejasne, na stronie udostępnione są dane kontaktowe.

Kontakt

Ulica: Brukowa 6/8

Kod: 91-347

Miejscowość: Łódź

http://adwokat-piotrnawocki.pl/

E-mail: adwokatpiotrnawocki@onet.pl

Tel.: 692-975-652


Podobne firmy

Justyna Szondelmajer

Jeżeli interesuje Cię kancelaria prawna, zapoznaj się z naszą ofertą. Mowa na temat działalności specjalizującej się w kompleksowych obsługach gospodarczych dla polskich i zagranicznych podmiotów. Wsz...

WF Adwokaci

Jeżeli potrzebny jest Wam adwokat do rozwikłania spraw prywatnych, to nasza kancelaria adwokacka zawsze zapewnia Wam pomoc najlepszych ludzi. Do tego współpracujemy również z podmiotami gospodarczymi,...