Katalog firm

Kategorie


Adwokat Nawocki

Mająca swoją siedzibę w Łodzi kancelaria Adwokacka adwokata Piotra Nawockiego świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów indywidualnych i biznesowych. Mogą oni liczyć na fachową poradę z takich dziedzin prawa jak cywilne, karne, administracyjne i nie tylko. Kancelaria zapewnia rzetelne podejście do każdej sprawy.

Sprawy o podział majątku

Podczas rozwodu albo po odczytaniu testamentu bardzo często pojawiają się problemy z podziałem majątku, dlatego też warto skorzystać z fachowej pomocy doświadczonego prawnika, aby uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji. Skuteczny prawnik podział majątku Łódź to doskonała propozycja nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również i dla firm, które potrzebują fachowej pomocy.
Z naszej strony mogą Państwo liczyć na specjalistyczne porady związane bezpośrednio z prawem spadkowym. Pomagamy również naszym klientom sporządzić poprawny testament, dzięki czemu najbliższa rodzina nie będzie miała żadnego problemu z uczciwym podziałem majątku. Zapewniamy nie tylko fachowe doradztwo, ale również reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach sądowych.
Zatrudniamy najlepszych adwokatów, którzy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem. Zachęcamy także bardzo serdecznie do odwiedzenia naszego bloga tematycznego z którego dowiedzą się Państwu wielu ciekawych rzeczy na temat podziału majątku i nie tylko.

Kontakt

Ulica: Brukowa 6/8

Kod: 91-347

Miejscowość: Łódź

http://adwokat-piotrnawocki.pl/

E-mail: adwokatpiotrnawocki@onet.pl

Tel.: 692-975-652


Podobne firmy

Adwokat Jakubowski

Jako adwokat świadczę usługi prawne zarówno dla osób prywatnych, jak i podmiotów gospodarczych. W pracy wykorzystuję swoją wiedzę i zdobyte doświadczenie. W trosce o swoich klientów, cały czas poszerz...

Justyna Szondelmajer

Jeżeli interesuje Cię kancelaria prawna, zapoznaj się z naszą ofertą. Mowa na temat działalności specjalizującej się w kompleksowych obsługach gospodarczych dla polskich i zagranicznych podmiotów. Wsz...