Katalog firm

Kategorie


Adwokat Migus

Jeżeli potrzebna jest pomoc adwokata, to może czas zapoznać się z ofertą, jaką ma Kancelaria Migus? Zainteresowani mogą być pewni szeroko pojętej obsługi prawnej osób fizycznych i prawnych. Warte zapamiętania jest też to, że kancelaria specjalizuje się w sprawach, które są skomplikowane.

Sprawy spadkowe

Zagadnienia związane z dziedziczeniem majątku regulują przepisy prawa. Proces ten może odbywać się na mocy pozostawionego przez osobę zmarłą testamentu lub na podstawie przepisów Kodeksu cywilnego. Sprawy spadkowe często nie należą do łatwych. Wynika to między innymi z tego, że dziedziczeniu podlegają nie tylko prawa, ale również obowiązki, w tym spłata długów.
Nasza kancelaria adwokacka z siedzibą w Łodzi oferuje usługi prawne obejmujące między innymi prawo spadkowe. Świadczymy pełną obsługę prawną osobom i instytucjom, które otrzymały spadek. Nasz adwokat obejmujący opieką prawną klienta, zapewnia mu doradztwo i wsparcie na wszystkich etapach postępowania. Wszystkiego możesz dowiedzieć się na naszej stronie https://adwokat-migus.pl/uslugi/prawo-spadkowe/.
Bardzo dbamy o komfort naszych klientów, dlatego zapewniamy rzetelną obsługę, zaangażowanie w sprawę i profesjonalną pomoc prawną opartą na szczegółowej analizie przypadku. Pomagamy załatwić niezbędne formalności, reprezentujemy klienta w sprawie spadkowej, wyjaśniamy zawiłości związane z dziedziczeniem długów. To tylko niektóre ze świadczonych przez kancelarię usług. Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 124

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://adwokat-migus.pl/

E-mail: kancelaria@adwokat-migus.pl

Tel.: 793141084


Podobne firmy

WF Adwokaci

Jeżeli potrzebny jest Wam adwokat do rozwikłania spraw prywatnych, to nasza kancelaria adwokacka zawsze zapewnia Wam pomoc najlepszych ludzi. Do tego współpracujemy również z podmiotami gospodarczymi,...