Katalog firm

AMS Car Design

Polecamy Wam nasze najlepsze folie na okna w waszych samochodach. Dzięki naszym produktom możecie zwiększyć bezpieczeństwo jazdy, ponieważ nasze folie znacznie zmniejszają zmęczenie oczu. Oferujemy Wam zakup oraz montaż folii przez naszych pracowników. Zapraszamy do naszej firmy, która może pochwalić się długoletnim doświadczeniem.

Auto szyby

AMS Car Design to firma, która od kilkunastu lat, specjalizuje się w doborze i montażu szyb samochodowych, ich przyciemnianiu, a także w nakładaniu folii zaciemniających na szyby budynków. Auto szyby Łódź, to profesjonaliści, którzy cały czas dążą do ulepszania jakości swoich usług, współpracują tylko z firmami, których produkty cechuje wysoka jakość, a także mają szeroki asortyment.
Zaufało nam wielu klientów indywidualnych, a także firm zajmujących się branżą motoryzacyjną. Nasze usługi świadczymy w niezwykle korzystnych, w stosunku do jakości cenach. Nasza obsługa, udzieli Państwu rzetelnych informacji i pomoże w doborze odpowiedniej folii zaciemniającej. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne technologie, dzięki czemu naszą pracę cechuje wysoka jakość wykonania i trwałość. Jesteśmy pewni tego co robimy, dlatego udzielamy Ci gwarancji na nasze produkty i wykonane usługi.
Nasze produkty posiadają odpowiednie atesty, dzięki czemu nie musisz martwić się o ewentualne problemy w przypadku kontroli. Zaufaj profesjonalnej firmie i odmień wygląd swojego pojazdu, budynku.

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668-833-423