Katalog firm

Baas Panel

Płyty warstwowe, które są produkowane przez firmę BAAS-PANEL, są ważnymi elementami używanymi w przemyśle. Najczęściej stosuje się w konstrukcji pawilonów handlowych, hal sportowych a także mroźni lub przechowalni. BAAS-PANEL jest założycielem Stowarzyszenia Producentów Płyt Warstwowych PAMA.

Drzwi chłodnicze

Chłodnictwo to branża, która wymaga użycia bardzo specjalistycznego sprzętu i materiałów. Dlatego też elementy związane z chłodnictwem są dostępne tylko u wybranych producentów. Gdy ktoś pragnie znaleźć drzwi chłodnicze, które są starannie wykonane z najlepszych materiałów to na pewno powinien trafić do BAAS-PANEL. Przykładową ofertę można znaleźć bezpośrednio na stronie firmy https://www.baaspanel.com.pl/pl/produkty/chlodnictwo/drzwi-chlodnicze.
BAAS-PANEL rozpoczęło swoją pracę w roku 1998. Przez wiele lat firma zajmowała się produkcją płyt warstwowych. Wciąż jest to ważna część jej działalność, jednakże nie jest już jedyną. Na chwilę obecną BAAS-PANEL jest jednym z najlepszych producentów drzwi chłodniczych. W swojej ofercie ma bardzo duży wybór, co zapewnia, że każdy klient znajdzie tam drzwi spełniające jego wymagania.
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, w firmie BAAS-PANEL zawsze można liczyć na doradztwo ze strony pracowników. Znają oni produkty firmy bardzo dobrze i pomoc w znalezieniu odpowiedniego nigdy nie jest dla nich problemem. Wszystko to sprawia, że drzwi chłodnicze od firmy BAAS-PANEL są najlepszym wyborem.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 15 870-11-03