Katalog firm

Kategorie


Biały Słonik

Firma Biały Słonik to godny zaufania sklep internetowy, w którym każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Markowe i popularne zabawki dostosowane są do wieku dziecka oraz jego zainteresowań. Przystępne ceny biją na głowę konkurencyjne placówki. Przejrzysta strona internetowa w prosty sposób pomaga rodzicom odnaleźć wymarzoną zabawkę dla swojego malucha.

Chodziki dla dzieci

Pierwsze kroki dziecka to dla każdego rodzica wielkie wydarzenie w życiu. Z dużymi emocjami patrzymy na to jak maluszek, który jeszcze niedawno się urodził, teraz próbuje już samodzielnie chodzić, z coraz to mniejszą pomocą.
Warto zadbać o to, by próby te były jak najbardziej zabezpieczone. Sklep Biały Słonik oferuje chodziki dla dzieci Łódź najwyższej jakości, które oprócz nauki chodzenia zapewnią maluchowi także niezapomnianą zabawę i frajdę. Dodatkowo czas umilą mu także piosenki wgrane bezpośrednio do urządzenia. Zadowolenie klientów jest naszym priorytetem, dlatego chodziki dostępne są w wielu rodzajach, tak by umożliwić w całości indywidualny wybór.
W ofercie mamy chodziki drewniane, tradycyjne, jak i takie na wzór motorów, samochodów i ciężarówek. Nasze produkty są również odpowiednio dopasowane pod wzrost dziecka, dlatego w zupełności nie szkodzą one jego rozwojowi oraz zdrowiu. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony https://bialyslonik.pl/, a my zapewnimy Twojemu dziecku bezpieczne stawianie pierwszych kroków.

Kontakt

Ulica: Nurta-Kaszyńskiego 15/16

Kod: 93-222

Miejscowość: Łódź

https://bialyslonik.pl/

E-mail: kontakt@bialyslonik.pl

Tel.: 505766469