Katalog firm

Kategorie


Biały Słonik

Firma Biały Słonik to godny zaufania sklep internetowy, w którym każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Markowe i popularne zabawki dostosowane są do wieku dziecka oraz jego zainteresowań. Przystępne ceny biją na głowę konkurencyjne placówki. Przejrzysta strona internetowa w prosty sposób pomaga rodzicom odnaleźć wymarzoną zabawkę dla swojego malucha.

Domki dla lalek

Sklep Biały Słonik oferuje sprawdzone i rozwijające wyobraźnię domki dla lalek Łódź pochodzące od godnych zaufania oraz znanych marek. Domki dopasowane są do lalek o różnych rozmiarach, pozwalając na zabawę w każdej przestrzeni.
Rewelacyjnie prezentujący się zamek prosto ze scenerii filmu animowanego dla dzieci ,,Krainy Lodu", idealnie sprawdzi się na prezent dla każdego dziecka. W zestawie znajdują mebelki oraz interaktywne części zamku, które ożywią przestrzeń zamieszkaną przez lalki.
W ofercie można znaleźć również mniejsze rozmiarowo domki, które poza mebelkami zostały wyposażone w malutkie laleczki. Poza pięknym wyposażeniem domku, zabawka umożliwia bardziej realistyczną zabawę poprzez działający dzwonek do drzwi oraz żyrandol, który sam świeci. Domki dla lalek, chociaż są domeną bardziej dziewczęcych zabawek, również przypadną do gustu chłopcom. Taka zabawa rozwija nie tylko wyobraźnię, ale i zdolności komunikacyjne.
Ze względu na różnorodność jaką oferuje sklep Biały Słonik, każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

Kontakt

Ulica: Nurta-Kaszyńskiego 15/16

Kod: 93-222

Miejscowość: Łódź

https://bialyslonik.pl/

E-mail: kontakt@bialyslonik.pl

Tel.: 505766469