Katalog firm

Kategorie


Biały Słonik

Firma Biały Słonik to godny zaufania sklep internetowy, w którym każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Markowe i popularne zabawki dostosowane są do wieku dziecka oraz jego zainteresowań. Przystępne ceny biją na głowę konkurencyjne placówki. Przejrzysta strona internetowa w prosty sposób pomaga rodzicom odnaleźć wymarzoną zabawkę dla swojego malucha.

Hulajnogi dla dzieci

Zbliżają się święta, urodziny, a ty znów nie wiesz jaki prezent sprawić swojemu dziecku? Biały słonik przychodzi z pomocą. Oferujemy serię produktów najlepszej jakości, które na pewno sprawią radość Twoim pociechom. Z całą ofertą zapoznasz się na naszej stronie https://bialyslonik.pl/hulajnogi.
Szczególną popularnością cieszą się zwłaszcza hulajnogi dla dzieci. Oprócz najwyższych kryteriów bezpieczeństwa, zapewnią Twemu dziecku także niezapomnianą frajdę. Jest to także świetna okazja do tego, by spędzić mile czas na świeżym powietrzu. Mogą posłużyć też jako świetny środek transportu. Hulajnoga elektryczna to marzenie wielu dzieci. Sprawdzi się zarówno dla tych młodszych, jak i starszych. Oferujemy różne modele tego produktu, w wielu kolorach. Zapewniamy, że hulajnogi te sprawdzą jako prezent zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Zabawka ta sprawi dużo frajdy, a dzięki swej oryginalności na pewno nie zostanie szybko wyrzucona w kąt.
Odwiedź naszą stronę https://bialyslonik.pl/ i wybierz prezent, o który marzy Twoje dziecko. Zapewniamy, że nasze produkty, dadzą niezapomnianą rozrywkę.

Kontakt

Ulica: Nurta-Kaszyńskiego 15/16

Kod: 93-222

Miejscowość: Łódź

https://bialyslonik.pl/

E-mail: kontakt@bialyslonik.pl

Tel.: 505766469