Katalog firm

Kategorie


Biały Słonik

Firma Biały Słonik to godny zaufania sklep internetowy, w którym każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Markowe i popularne zabawki dostosowane są do wieku dziecka oraz jego zainteresowań. Przystępne ceny biją na głowę konkurencyjne placówki. Przejrzysta strona internetowa w prosty sposób pomaga rodzicom odnaleźć wymarzoną zabawkę dla swojego malucha.

Klocki Cobi

Spośród zabawek dziecięcych, które są popularne na całym świecie, klocki na pewno zajmują jedno z pierwszych miejsc. Na chwilę obecną na rynku dostępnych jest wiele rodzajów klocków. Większość z nich nastawiona jest na to, aby stymulować rozwój wyobraźni dziecka. Tak też jest gdy chodzi o klocki Cobi Łódź.
Sklep Biały Słonik oferuje klocki tej marki w bardzo dobrych cenach, które trudno znaleźć gdziekolwiek indziej. Klocki Cobi dostępne są w Białym Słoniku w różnych wariantach. Szeroki wybór gwarantuje, że klienci zawsze znajdują tam to, czego potrzebują. Dobre ceny sprawiają także, że sklep ten jest najlepszym miejscem na zakupy gdy ma się ograniczony budżet.
Biały Słonik powstał w Łodzi i stamtąd prowadzi swój sklep stacjonarny. Wszystkie zamówienia realizuje bardzo szybko, dzięki czemu żaden klient nie musi długo czekać na swoją paczkę. Pracownicy sklepu Biały Słonik szybko odpowiadają na wiadomości od klientów, zatem w razie problemów, kontakt jest bardzo łatwy. Jak widać zatem, sklep Biały Słonik to świetne miejsce na zakupy.

Kontakt

Ulica: Nurta-Kaszyńskiego 15/16

Kod: 93-222

Miejscowość: Łódź

https://bialyslonik.pl/

E-mail: kontakt@bialyslonik.pl

Tel.: 505766469