Katalog firm

Biały Słonik

Firma Biały Słonik to godny zaufania sklep internetowy, w którym każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Markowe i popularne zabawki dostosowane są do wieku dziecka oraz jego zainteresowań. Przystępne ceny biją na głowę konkurencyjne placówki. Przejrzysta strona internetowa w prosty sposób pomaga rodzicom odnaleźć wymarzoną zabawkę dla swojego malucha.

Klocki konstrukcyjne

Dobra zabawka to taka, która nie tylko bawi, ale i uczy dziecko. Rozwój umysłu dziecka, a zwłaszcza wyobraźni, jest niezwykle ważny dla jego dalszego życia. Dlatego też szukając nowych zabawek dla swojego dziecka warto jest postawić na takie jak klocki konstrukcyjne Łódź.
Klocki konstrukcyjne można bez problemu kupić w Białym Słoniku. Ten sklep internetowy od momentu rozpoczęcia swojej działalności stawiał na sprzedaż szerokiej gamy zabawek dziecięcych. Wiele z nich to zabawki edukacyjne i pod wieloma względami, klocki konstrukcyjne można za takie uznać.
Biały Słonik jest sklepem, który często jest chwalony za swoją różnorodną ofertę i korzystne ceny. Korzysta z niego coraz to więcej osób, które zamawiają tam nowe zabawki dla swoich pociech. Błyskawiczna realizacja każdego zamówienia zachęca do tego, aby wrócić na kolejne zakupy. W każdym przypadku klient ma 30 dni na zwrot. Jest zatem wiele powodów dla których warto jest kupować w sklepie Biały Słonik. To niewątpliwie jeden z najlepszych sklepów dziecięcych w Polsce.

Kontakt

Ulica: Nurta-Kaszyńskiego 15/16

Kod: 93-222

Miejscowość: Łódź

https://bialyslonik.pl/

E-mail: kontakt@bialyslonik.pl

Tel.: 505766469