Katalog firm

Kategorie


Biały Słonik

Firma Biały Słonik to godny zaufania sklep internetowy, w którym każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Markowe i popularne zabawki dostosowane są do wieku dziecka oraz jego zainteresowań. Przystępne ceny biją na głowę konkurencyjne placówki. Przejrzysta strona internetowa w prosty sposób pomaga rodzicom odnaleźć wymarzoną zabawkę dla swojego malucha.

Maty edukacyjne

Przy zakupie wszystkich akcesoriów do opieki nad dzieckiem, dobrze jest postawić na te, które wspomagają jego rozwój. Dlatego też maty edukacyjne Łódź to doskonały pomysł dla każdego maluszka. Znaleźć je można w ofercie wielu sklepów, jednakże rzadko który z nich zapewnia tak duży wybór co sklep internetowy Biały Słonik.
Biały Słonik ma całą kategorię poświęconą na maty edukacyjne, gdzie każdy klient bez problemu znajdzie tę, która spełnia wszystkie jego oczekiwania. Produkty w Białym Słoniku zawsze charakteryzuje wysoka jakość. Asortyment sklepu jest utrzymywany na bardzo korzystnym poziomie gdy chodzi o ceny, zwłaszcza gdy porówna się je z cenami z innych sklepów z artykułami dziecięcymi. Oprócz tego Biały Słonik gwarantuje także błyskawiczną przesyłkę, za którą także płaci się stosunkowo niewiele.
Większość klientów, którzy skorzystali z oferty tego sklepu, wraca tam na kolejne zakupy. Jest to zatem świetny dowód na to, że sklep internetowy Biały Słonik to wybór, na który warto się zdecydować.

Kontakt

Ulica: Nurta-Kaszyńskiego 15/16

Kod: 93-222

Miejscowość: Łódź

https://bialyslonik.pl/

E-mail: kontakt@bialyslonik.pl

Tel.: 505766469