Katalog firm

Kategorie


Biały Słonik

Firma Biały Słonik to godny zaufania sklep internetowy, w którym każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Markowe i popularne zabawki dostosowane są do wieku dziecka oraz jego zainteresowań. Przystępne ceny biją na głowę konkurencyjne placówki. Przejrzysta strona internetowa w prosty sposób pomaga rodzicom odnaleźć wymarzoną zabawkę dla swojego malucha.

Rowerki biegowe

Zabawa i ruch na świeżym powietrzu to rzeczy, które są niesamowicie potrzebne dziecku dla jego prawidłowego rozwoju oraz zdrowia. Warto zachęcać malucha do aktywności, jednak czasami bywa trudno namówić dziecko do wyjścia na zewnątrz.
Sklep Biały Słonik proponuje rowerki biegowe Łódź, które oprócz odpowiedniej ilości ruchu, zapewnią dziecku także niezapomnianą zabawę i frajdę. Rowerek przystosowany jest do niskiej masy ciała oraz niskiego wzrostu, dlatego przeznaczone są dla młodszych dzieci. Jesteśmy świadomi tego, jak ważny jest indywidualny wybór klienta, dlatego nasze produkty występują w wielu wersjach. Bezpieczeństwo dziecka jest dla nas priorytetem, dlatego rowerki zapewniają dziecku możliwość kontrolowania toru jazdy.
Zapewniamy, że dzięki tego typu aktywności, Twoje dziecka będzie zachwycone ze spędzania czasu na świeżym powietrzu i nie będzie chciało zbyt szybko wracać do domu. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony https://bialyslonik.pl/, a my pomożemy Ci zachęcić dziecko do aktywności fizycznej.

Kontakt

Ulica: Nurta-Kaszyńskiego 15/16

Kod: 93-222

Miejscowość: Łódź

https://bialyslonik.pl/

E-mail: kontakt@bialyslonik.pl

Tel.: 505766469