Katalog firm

Biały Słonik

Firma Biały Słonik to godny zaufania sklep internetowy, w którym każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Markowe i popularne zabawki dostosowane są do wieku dziecka oraz jego zainteresowań. Przystępne ceny biją na głowę konkurencyjne placówki. Przejrzysta strona internetowa w prosty sposób pomaga rodzicom odnaleźć wymarzoną zabawkę dla swojego malucha.

Sklep Lego

Biały Słonik to miejsce, które zapewnia wszystkim dzieciom doskonałą zabawę. Jeżeli chcecie się o tym przekonać, to zapraszamy do odwiedzin. Jako doskonale wyposażony sklep Lego Łódź polecamy Wam najszerszy asortyment tych klocków. To doskonała propozycja dla wszystkich dzieci, które kochają kreatywną zabawę.
Dzięki nim dzieci będą mogły stworzyć różnego rodzaju konstrukcje budowlane, np. budynki, samochody, roboty oraz wiele innych. Można posiłkować się instrukcją, która zawsze załączona jest do środka opakowania, a równie dobrze można samodzielnie wymyślić coś, do czego posłużą klocki Lego. W ofercie naszego sklepu znajdziecie wszystkie najpopularniejsze zestawy klocków Lego w niskich i atrakcyjnych cenach.
Polecamy Wam zestawy ogólne, jak również zestawy tematyczne, które również będą doskonale wspierać zabawę dziecka. Przy składaniu takich klocków dzieci ćwiczą również swoją motorykę, dlatego tym bardziej powinno się maluchom podsuwać dzieci dedykowane dla ich wieku. Zapraszamy po Lego.

Kontakt

Ulica: Nurta-Kaszyńskiego 15/16

Kod: 93-222

Miejscowość: Łódź

https://bialyslonik.pl/

E-mail: kontakt@bialyslonik.pl

Tel.: 505766469