Katalog firm

Kategorie


Biały Słonik

Firma Biały Słonik to godny zaufania sklep internetowy, w którym każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Markowe i popularne zabawki dostosowane są do wieku dziecka oraz jego zainteresowań. Przystępne ceny biją na głowę konkurencyjne placówki. Przejrzysta strona internetowa w prosty sposób pomaga rodzicom odnaleźć wymarzoną zabawkę dla swojego malucha.

Zabawki edukacyjne

Szukasz wyjątkowego prezentu, który sprawi przyjemność dziecku? Chcesz, żeby podczas zabawy dziecko mogło nauczyć się czegoś nowego i rozwijać swoje zdolności? W takim razie postaw na zabawki edukacyjne Łódź, które pozwalają połączyć naukę z przyjemnością.
W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór wszelkiego rodzaju zabawek edukacyjnych. Odwiedź więc już teraz i znajdź zabawkę, która sprawi przyjemność Twojemu dziecku.
Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w sprzedaży zabawek dla dzieci. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wszystkie zamówienia realizujemy jak najszybciej. Zamawiając u nas nie musisz się obawiać tego, że dostawa nie przyjdzie na czas. Cenimy naszych klientów i zawsze wywiązujemy się ze swoich zobowiązań.
Zapraszamy do zrobienia zakupów w naszym sklepie internetowym i sprawienia przyjemności dziecku! Jeśli masz jakiekolwiek pytania, to po prostu skontaktuj się z nami. Jesteśmy dyspozycyjni dla naszych klientów i z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie. Możemy też pomóc w wyborze odpowiedniej zabawki.

Kontakt

Ulica: Nurta-Kaszyńskiego 15/16

Kod: 93-222

Miejscowość: Łódź

https://bialyslonik.pl/

E-mail: kontakt@bialyslonik.pl

Tel.: 505766469