Katalog firm

Kategorie


Karczma Bida w Lublinie

Lubisz dobrze i regionalnie zjeść? Profesjonalna obsługa jest dla Niebicie ważna? koniecznie musisz spróbować i wstąpić do jednej z naszych restauracji i spróbować naszych potraw. Czekamy na Ciebie w Opolu, Bolesławcu i Bogucinie. Zachwycisz się zarówno naszym menu jak i wnętrzem naszych restauracji i zawsze już będziesz z nami jadł.

Dania staropolskie

Jeżeli poszukują Państwo klimatycznej restauracji z prawdziwego zdarzenia, ale niestety nie możecie znaleźć nic ciekawego w przystępnej cenie, to koniecznie odwiedźcie naszą stronę internetową karczmabida.com i sprawdźcie co ma wam do zaoferowania nasza restauracja Lublin. Możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami, którzy zawsze zachwalają naszą kuchnię i co najważniejsze często do nas powracają, aby po raz kolejny skosztować nieziemskich dań.
Dla nas prowadzenie klimatycznej restauracji, to nie tylko codzienna żmudna praca, ale przede wszystkim wielka pasja, z którą zawsze staramy się dzielić z naszymi klientami. Nasza nowoczesna restauracja Lublin to nie tylko smaczne i zdrowe dania, ale również niesamowita góralska muzyka, piękne stoły drewniane i niesłychanie wygodne rzeźbione krzesła. Zatrudniamy najlepszych kucharzy i kelnerów, którzy zawsze służą Państwu profesjonalnym doradztwem w wyborze dań. Do Państwa dyspozycji oddajemy cztery nowoczesne restauracje niedaleko Lublina.

Kontakt

Ulica: Bogucin 175d

Kod: 21-080

Miejscowość: Garbów

http://www.karczmabida.com/

E-mail: bogucin@karczmabida.com

Tel.: 600-381-048