Katalog firm

Kategorie


Meble Brzeziński

Meble do sypialni, do gabinetów, do kuchni, w stylu nowoczesnym oraz klasycznym, zabudowy, całe wnęki, pojemne i pakowane garderoby - co tylko zechcecie nasza pracownia stolarska Andrzej Brzeziński wyprodukuje dla Was. Tworzymy meble dla wszystkich, nie ma dla nas żadnych ograniczeń. Mamy nadzieje, że będziecie z nas zadowoleni.

Meble kuchenne

Jeżeli interesują Was meble Legionowo, to koniecznie musicie odwiedzić naszą pracownię stolarską. Jest to rodzinna firma, która już od wielu lat znajduje się na rynku i zapewnia Wam dostęp do trwałych oraz solidnych mebli. Wiemy, że zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego ciągle podnosimy jakość naszych usług. Dzięki naszym pracownikom, którzy doskonale znają się na produkcji mebli, w naszej ofercie znajdziecie towary funkcjonalne, wytrzymałe.
Co więcej są one estetyczne, w stylu klasycznym oraz nowoczesnym. Każdy z Was znajdzie u nas to, czego potrzebuje. Do produkowania naszych mebli używamy drewna o różnej kolorystyce. Tworzymy z płyty fornirowanej, laminowanej, lakierowanej, M.D.F, akrylowej. Meble, które u nas znajdziecie, charakteryzują się również wielkim połyskiem.
Nie boimy się żadnych wyzwań, dlatego zapraszamy do nas wszystkie osoby, które mają nietypowe zlecenia. Postaramy się, aby wszystko zostało odpowiednio wykonane. Mamy nadzieje, że będziecie z nas zadowoleni.

Kontakt

Ulica: Modlińska 48

Kod: 05-101

Miejscowość: Skierdy

http://www.mebleskierdy.dei.pl/

E-mail: mebleskierdy@wp.pl

Tel.: 519-150-193


Podobne firmy

MS Meble

Sklep MS-meble zaprasza Was do zakupu gotowych mebli oraz mebli, które będą przygotowane specjalnie dla Was. Naszą specjalnością są meble na wymiar. Oferujemy Wam jak najlepszą obsługę naszych fachowc...