Katalog firm

Centrum Nieruchomości

Agencja Centrum Nieruchomości z Łodzi ma dla Was bardzo bogatą ofertę, na którą składają się działki, gdzie będziecie mogli wybudować swój wymarzony dom, jak również gotowe mieszkania, domy z rynku pierwotnego oraz wtórnego. W swojej ofercie mamy również lokale usługowe, gdzie będziecie mogli rozpocząć swoją działalność gospodarczą.

Lokale na wynajem

W Łodzi działa wiele różnych biur nieruchomości, jednakże niewiele z nich może pochwalić się tak dobrą opinią jaką ma Centrum Nieruchomości. To biuro funkcjonuje już od 2007 roku i w ciągu ostatniej dekady zdołało zyskać dość szeroką grupę zadowolonych klientów. Klienci ci z całą pewnością mogą potwierdzić, że współpraca z Centrum Nieruchomości jest zawsze przyjemnym doświadczeniem, pozbawionym niepotrzebnych formalności i stresu.
Centrum Nieruchomości zapewnia dostęp do najlepszych ofert sprzedaży lub wynajmu nieruchomości w Łodzi, a także jej okolicach. Ofert jest tak dużo, że każdy klient, bez względu na swoje możliwości finansowe, powinien znaleźć coś dla siebie. Centrum Nieruchomości zapewnia też pomoc przy uzgodnieniu szczegółów umowy na kredyt hipoteczny.
Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, nic co związane jest z branżą nieruchomości nie jest obce dla pracowników tego biura. Wszystko to powoduje, że Centrum Nieruchomości to agencja nieruchomości w Łodzi może się na pewno pochwalić. Więcej istotnych informacji odnośnie oferowanych w naszej agencji nieruchomości lokali można znaleźć na stronie http://www.centrumnieruchomosci.com.pl/.

Kontakt

Ulica: Zachodnia 70

Kod: 90-403

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumnieruchomosci.com.pl/

E-mail: biuro@centrumnieruchomosci.com.pl

Tel.: 609-623-106