Katalog firm

Kategorie


Depilatorium

Depilacja laserowa to coś co zyskuje na coraz większej popularności, zresztą decydują się na nią również sami mężczyźni, dlatego Depilatorium zaprasza do skorzystania z jego usług. Oczywiście mowa tutaj o gabinecie i salonie kosmetycznym, w jakim spotkamy specjalistów posiadających niezbędne umiejętności aby taki zabieg dla państwa wykonać.

Depilacja bikini

Przedsiębiorstwo Depilatorium to kompleksowe zabiegi depilacji laserowej. Naszą ofertę kierujemy zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Przed rozpoczęciem zabiegów przeprowadzamy dokładny wywiad z klientem, tak aby jak najlepiej spełnić jego oczekiwania. Służymy wsparciem zarówno przed, jak i po depilacji laserowej.
Nasze duże doświadczenie oraz szeroki zakres kompetencji sprawiają, że zabiegi wykonywane są szybko, precyzyjnie i niemal bezboleśnie. Odczuwanie dolegliwości bólowych podczas depilacji laserowej zależy od indywidualnych predyspozycji, jednak nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby zniwelować nieprzyjemne odczucia. Zapewniamy naszym klientom maksimum komfortu oraz przyjemną atmosferę.
Zabieg, jakim jest depilacja laserowa bikini Gdańsk to gwarancja gładkiej, pięknej i zadbanej skóry. Ponadto wykonujemy laserowe usuwanie owłosienia z twarzy, rąk, nóg, brzucha, klatki piersiowej, pach oraz innych części ciała. Tylko nam udało się połączyć najwyższy standard świadczonych usług oraz atrakcyjnie niskie ceny.

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221


Podobne firmy

Aneta Budzińska

Zapraszam serdecznie do sprawdzenia oferty moich usług z zakresu makijażu permanentnego. Pod swoim imieniem i nazwiskiem - Aneta Budzińska oferuje zarówno makijaż ust jak i brwi, ale także usuwanie ma...