Katalog firm

Kategorie


Medibut

Poszukujesz wysokiej jakości obuwia medycznego i zawodowego? Sięgnij po produkty firmy Medibut, która od 1982 roku oferuje atestowane buty, które świetnie sprawdzą się w branży spożywczej, gastronomicznej, farmaceutycznej czy kosmetycznej. Szeroki wybór modeli i kolorystyki pozwoli Ci wybrać obuwie na miarę Twoich potrzeb.

Drewniaki

Medibut to firma, która od 30 lat dostarcza na rynek obuwie medyczne dla kobiet i mężczyzn. W bogatym asortymencie Medibut znajduje się obuwie, które posiada niezbędne atesty i świetnie sprawdzi się w branży gastronomicznej, farmaceutycznej, medycznej i spożywczej. W ofercie firmy mieszczą się najczęściej modele w uniwersalnym białym kolorze, w skład których wchodzą drewniaki z profilem ortopedycznym, obuwie na spodach przeciwpoślizgowych, ze skórzaną cholewką i wyściółką, na koturnie, z wkładkami korkowo-gumowymi.
Niektóre modele posiadają możliwość regulacji tęgości, więc świetnie dopasowują się do stopy. Występują również w kolorze czarnym, beżowym i granatowym. Wszystkie produkty są bezpieczne w użytkowaniu, zapewniają wygodę i komfort stopom nawet podczas ich długiego noszenia. Dla najmłodszych firma Medibut proponuje drewniaki i sandałki, które wspomagają prawidłowy rozwój małej stopy.
Do produkcji obuwia medycznego użyto materiałów wysokiej jakości, więc obuwie jest bardzo wytrzymałe i trwałe. Zapoznaj się z pełną ofertą na stronie http://medibut.com.pl/subpage/41.

Kontakt

Ulica: Dąbrowskiego 45

Kod: 93-177

Miejscowość: Łódź

http://medibut.com.pl/

E-mail: medibut@medibut.com.pl

Tel.: 42 647-01-99