Katalog firm

Kategorie


Dunkam

Firma Dunkam to zakład obróbki kamienia. W jej ofercie dostępne są m.in.: blaty kuchenne, blaty łazienkowe, parapety, schody. Ponadto swoim klientom oferuje możliwość obudowy kominków kamieniem naturalnym. Szeroki wybór kamienia naturalnego pozwala na dobór materiału pasującego do każdego wnętrza. Terminowość i dokładność to główne atuty Dunkam.

Blaty z konglomeratu

Blaty kuchenne są bardzo ważnym elementem użytkowym oraz dekoracyjnym kuchni. Warto więc wiedzieć, jaki wybrać do swojego wnętrza, tak aby spełniał wszystkie nasze wymagania. Na uwagę zasługują blaty z konglomeratu. Jest to zlepek różnych materiałów. Jest on połączeniem drobnych elementów kamiennych z żywicą poliestrową.
Blaty z konglomeratu cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Oprócz tego nie pochłaniają zapachów oraz wilgoci. Dużą zaletą tego materiału jest lekkość oraz to, że można go łączyć bezspoinowo. Dzięki temu można uzyskać płytę o dowolnie wybranej długości i grubości. Jeżeli zależy nam na blacie w konkretnym kolorze, blaty z konglomeratu będą idealną opcją. Przy użyciu odpowiednich pigmentów, możemy uzyskać wybraną przez nas barwę. Blaty takie mają również możliwość różnorodnego wykończenia. Możemy zdecydować się na powierzchnię matową, z fakturą czy z wysokim połyskiem. Odwiedzając naszą stronę https://dunkam.pl/blaty-kuchenne/kwarcogranitowe/ dowiesz się więcej.
Blaty z konglomeratu posiadają wiele zalet, dlatego są coraz częściej wybierane podczas aranżacji wnętrz.

Kontakt

Ulica: Łódzka 85

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

www: https://dunkam.pl/

E-mail: dunkam@wp.pl

Tel.: 601312152


Podobne firmy

Polskie Budownictwo Sportowe

Znajdująca się w Warszawie firma PBS Polskie Budownictwo Sportowe od wielu lat buduje boiska, place zabaw i korty tenisowe. Zapewnia fachową pomoc na każdym etapie współpracy- od projektu i budowy obi...