Katalog firm

Dunkam

Firma Dunkam to zakład obróbki kamienia. W jej ofercie dostępne są m.in.: blaty kuchenne, blaty łazienkowe, parapety, schody. Ponadto swoim klientom oferuje możliwość obudowy kominków kamieniem naturalnym. Szeroki wybór kamienia naturalnego pozwala na dobór materiału pasującego do każdego wnętrza. Terminowość i dokładność to główne atuty Dunkam.

Kamieniarz

Dunkam to firma, która specjalizuje się w usługach kamieniarskich. Od ponad 10 lat dostarczamy naszym klientom najlepszej jakości produkty i usługi, a nasze wieloletnie doświadczenie i pasja do naszej pracy pozwala nam zaspokoić nawet najbardziej wymagające potrzeby naszych klientów.
Nasza kadra składa się z doświadczonych kamieniarz Łódź, którzy znają się na swoim fachu i są w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane projekty. Zawsze staramy się dostosować do potrzeb naszych klientów i dostarczyć im produkty na miarę ich oczekiwań.
W ofercie naszej firmy znajdują się różnego rodzaju produkty kamieniarskie, takie jak parapety, schody, posadzki, blaty kuchenne i łazienkowe oraz wiele innych.
Nasza firma jest w stanie wykonać każdy projekt, bez względu na jego skomplikowanie i wielkość. Nasze doświadczenie i pasja pozwala nam dostarczać naszym klientom produkty i usługi na najwyższym poziomie. Zawsze staramy się, aby nasze produkty były nie tylko piękne, ale również trwałe i funkcjonalne.
Jeśli szukasz profesjonalnych kamieniarzy, którzy zrobią wszystko, aby zaspokoić Twoje potrzeby, zgłoś się do nas! Z przyjemnością pomożemy Ci w realizacji twojego projektu i dostarczymy produkty na miarę Twoich oczekiwań.

Kontakt

Ulica: Łódzka 85

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

www: https://dunkam.pl/

E-mail: dunkam@wp.pl

Tel.: 601312152


Podobne firmy

Polskie Budownictwo Sportowe

Znajdująca się w Warszawie firma PBS Polskie Budownictwo Sportowe od wielu lat buduje boiska, place zabaw i korty tenisowe. Zapewnia fachową pomoc na każdym etapie współpracy- od projektu i budowy obi...