Katalog firm

Ewa Czernik

W dzisiejszych czasach wiele osób boryka się z problemami na tle psychoterapeutycznym. Jeżeli ktoś ma takie problemy, to potrzebna będzie odpowiednia diagnoza oraz leczenie, które pomoże człowiekowi wyjść na prostą. Nazywam się Ewa Czernik i zachęcam do skorzystania z oferty mojego gabinetu psychoterapeutycznego.

Leczenie leków

Ewa Czernik Psychoterapeuta z Łodzi - to oferta skierowana dla osób w każdym wieku. Duże doświadczenie i szeroki zakres kompetencji sprawia, że podejmuję się leczenia nawet najbardziej zaawansowanych chorób m.in. depresji, lęków, nerwic, otępienia. Na pierwszym miejscu stawiam dobro pacjenta. Moim priorytetem jest jak najszybsze przywrócenie zdrowia.
Zawsze dążę do całkowitego wyeliminowanie objawów choroby. Staram się zrozumieć każdego mojego pacjenta, co wymaga dogłębnej analizy oraz indywidualnego podejścia. Usługa, jaką jest leczenie lęku Łódź - posiadam liczne uprawnienia i certyfikaty. Stosuje wyłącznie sprawdzone i skuteczne metody leczenia. Plan psychoterapii układam do potrzeb pacjenta oraz stopnia zaangażowania choroby.
Współpracowałam z osobami przewlekle somatycznie chorymi, cierpiącymi na demencję starszą, czy też niepełnosprawnymi. Gwarantuje przyjazną i ciepłą atmosferę. Udzielam kompleksowego wsparcia nie tylko chorym, ale również ich najbliższym. Jestem osobą profesjonalną, empatyczną i stawiającą dobro pacjenta na pierwszym miejscu.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409