Katalog firm

Kategorie


Ewa Czernik

W dzisiejszych czasach wiele osób boryka się z problemami na tle psychoterapeutycznym. Jeżeli ktoś ma takie problemy, to potrzebna będzie odpowiednia diagnoza oraz leczenie, które pomoże człowiekowi wyjść na prostą. Nazywam się Ewa Czernik i zachęcam do skorzystania z oferty mojego gabinetu psychoterapeutycznego.

Pomoc dla małżeństw

Każda para czasami zmaga się z pewnego rodzaju kryzysem w swoim związku. Wiele rzeczy jednak komplikuje się gdy związek ten stanie się oficjalny i zamieni w małżeństwo. Małżeństwo wymaga dużej pracy ze strony obu partnerów, a nie zawsze życie codzienne pomaga w tym, aby nieustannie znajdować nowe pokłady energii i kierować ją na poprawę relacji ze swoim partnerem.
Dla każdego małżeństwa, które zmaga się z problemami, terapia małżeńska stanowi dobry krok ku znalezieniu rozwiązania dla kłopotów. Podczas takiego rodzaju terapii partnerzy mają szansę porozmawiać o swoich problemach i wątpliwości, dzięki czemu mogą znaleźć wspólny kompromis i lepiej zrozumieć, zarówno samych siebie, jak i drugą osobę.
Zatem jeżeli kogokolwiek interesuje terapia małżeńska Łódź jest warta odwiedzin. To właśnie tam działa gabinet Ewy Czernik, prawdziwej profesjonalistki w dziedzinie psychoterapii. W tym gabinecie każda para i każda osoba na pewno znajdzie profesjonalną pomoc, jakiej potrzebuje aby walczyć o dobre życie.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409