Katalog firm

For You

For You oferuje Wam czapki oraz kapelusze na każdą porę roku i na każdą okazję dla dzieci. Naszym celem jest zapewnienie Wam produktów najlepszej jakości. Zachęcamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem. Niskie ceny oraz atrakcyjne warunki dostawy - warto podjąć współpracę z naszą renomowaną firmą.

Czapki dziecięce

Firma z wieloletnim doświadczeniem, zaprasza wszystkie zainteresowane osoby, do zapoznania się z szeroką ofertą , w której znajdziecie nie tylko czapki dziecięce, czapki dla niemowląt, ale także szaliki rękawiczki i chustki. Poza tym czapki na każdą porę roku, wiązane na uszka, smerfetki, czapki uszatki, kapelusze i wiele innych modeli.
Wysoka jakość wykonania oraz materiałów, a także wzornictwo stworzone na podstawie własnych projektów, zadowoli każdego, nawet najbardziej wybrednego klienta. Podróżując za modą, w każdym sezonie tworzone są nowe wzory w modnych kolorach i odcieniach. Wyroby poza wysoką jakością posiadają również certyfikaty, takie jak: "Bezpieczny Dla Dziecka" ," Bezpieczny Dla Człowieka", "Tekstylia Godne Zaufania".
Wieloletnia działalność oraz współpraca z wieloma hurtowniami i odbiorcami detalicznymi w całym kraju oraz za granicą, gwarantuje Państwu bardzo wysoką jakość, zadowolenie i w 100% Polski produkt. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na sezon Jesień/ Zima 2018.

Kontakt

Ulica: Al. Roździeńskiego 90

Kod: 40-203

Miejscowość: Katowice

http://foryou.katowice.pl/

E-mail: foryou@foryou.katowice.pl

Tel.: 32 258-97-56