Katalog firm

Kategorie


Intprojekt

Firmę Intprojekt tworzy zespół doświadczonych specjalistów, dla których projektowanie automatyki przemysłowej to prawdziwa pasja. Klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę i jego kompleksową realizację projektów. Oferta obejmuje również prefabrykację szaf, programowanie, projekty elektryczne i nie tylko.

Automatyka przemysłowa

Nasz zespół tworzą doświadczeni inżynierowie, którzy dzięki posiadanej zaawansowanej wiedzy mogą tworzyć rozwiązania z automatyki, które są dopasowane do konkretnych potrzeb naszych klientów. Nasza oferta, jaką jest automatyka przemysłowa, bo o niej mowa, to przede wszystkim systemy wizyjne, systemy sterowania maszyn, ułatwienia pomiarów elektrycznych, programowanie sterowników PLC czy indywidualne projekty elektryczne. Z całą ofertą zapoznasz się na stronie https://intprojekt.com.pl/.
Nowoczesne systemy automatyzujące przemysł to głównie przyspieszenie działań produkcji i całej firmy. To, co dzieje się automatycznie jest jednocześnie znacznie szybsze w realizacji naszych celów. Równie ważne jest to, że automatyzacja wpływa na bezpieczeństwo - otrzymujemy mnóstwo algorytmów, które wyłapują potencjalne zagrożenie, a następnie przeciwdziałają mu.
Zautomatyzowane urządzenia produkcyjne mogą też bez zagrożenia wykonywać działania niebezpieczne dla ludzi, na przykład mogą pracować w pomieszczeniach o dużej temperaturze lub pod dużym ciśnieniem lub w warunkach bez tlenu. Możemy zautomatyzować praktycznie każdy proces.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468