Katalog firm

Kategorie


Intprojekt

Firmę Intprojekt tworzy zespół doświadczonych specjalistów, dla których projektowanie automatyki przemysłowej to prawdziwa pasja. Klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę i jego kompleksową realizację projektów. Oferta obejmuje również prefabrykację szaf, programowanie, projekty elektryczne i nie tylko.

Programowanie PLC

Programowanie sterowników PLC jest częścią oferty usług, świadczonych przez łódzką firmę INTPROJEKT. Jej specjalnością jest wszystko co jest związane z automatyką przemysłową. Jest to stosunkowo wymagająca dziedzina inżynierii elektrycznej. Obecnie przeżywa wiele rewolucji co sprawia, że ciężko jest nadążyć z nowymi rozwiązaniami, które nieustannie pojawiają się na rynku.
Firma INTPROJEKT jest jednak specjalistą w pozyskiwaniu nowych rozwiązań i zamienianiu ich w rzeczywistość dla swoich klientów. Wszystko to, czego wymagają klienci INTPROJEKT zawsze jest im zaserwowane w najlepszej z możliwych odsłon. Gwarancją sukcesu firmy jest bowiem sukces jej klientów, dlatego też pracownicy tej łódzkiej działalności zawsze dokładają wszelkich starań, aby wszyscy klienci opuszczali współpracę z INTPROJEKT w pełni zadowoleni z osiągniętych efektów.
Jeżeli zatem komukolwiek potrzeba specjalisty do programowania sterowników PLC lub systemów automatyki przemysłowej, INTPROJEKT jest niewątpliwie najlepszą z możliwych opcji, a pełny zakres wykonywanych robót znajduje się na stronie http://intprojekt.com.pl/oferta/programowanie/sterownikow-plc/.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468