Katalog firm

Intprojekt

Firmę Intprojekt tworzy zespół doświadczonych specjalistów, dla których projektowanie automatyki przemysłowej to prawdziwa pasja. Klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę i jego kompleksową realizację projektów. Oferta obejmuje również prefabrykację szaf, programowanie, projekty elektryczne i nie tylko.

Projektowanie automatyki przemysłowej

Interesują Cię systemy inteligentnych systemów automatyzacji produkcji? A może chcesz zlecić wykonanie projektu elektrycznego? Jeśli zależy Ci na współpracy z doświadczonymi fachowcami, odwiedź stronę i zapoznaj się z ofertą. Zlokalizowana w Łodzi firma Intprojekt powstała z pasji do jednego z działów inżynierii elektrycznej - automatyki przemysłowej, a jej pełną ofertę można znaleźć na stronie firmy http://intprojekt.com.pl/.
Świadcząc usługi dla klientów prywatnych i firmowych,zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym, proponuje duży wybór rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo i podnoszących komfort życia. Projektowanie automatyki przemysłowej czy maszynowej to tylko niewielka część zadań, jakie na co dzień realizują doświadczeni inżynierowie z Intprojekt. Dysponując szeroką wiedzą, wykonują i realizują nawet zaawansowane projekty.
Oferta obejmuje między innymi programowanie falowników, systemów wizualizacji i sterowników plc, a także pomiary i projekty elektryczne. Klienci mogą liczyć na indywidualne podejście, fachowe doradztwo i pomoc w znalezieniu rozwiązania uwzględniającego wszystkie potrzeby.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468