Katalog firm

Kategorie


Intprojekt

Firmę Intprojekt tworzy zespół doświadczonych specjalistów, dla których projektowanie automatyki przemysłowej to prawdziwa pasja. Klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę i jego kompleksową realizację projektów. Oferta obejmuje również prefabrykację szaf, programowanie, projekty elektryczne i nie tylko.

Sterowanie maszynami

Nowoczesny systemy sterowania maszyn jest jednym z tych rozwiązań, które z całą pewnością mogą znacząco polepszyć działalność danej firmy. Dlatego też coraz więcej to firm wprowadza to, jak i inne innowacyjne pomysły do swojej działalności, tym samym licząc na większe niż dotychczas zyski.
Z myślą o tym, aby zaoferować swoim klientom tego typu usługi, powstała firma INTPROJEKT. Jest to firma z Łodzi, która istnieje już od lat. Specjalizuje się w automatyce przemysłowej, czyli dziedzinie inżynierii elektrycznej, która obecnie przeżywa wiele zmian i jest nieustannie rozwijana na potrzeby firm i przedsiębiorstw. Już teraz zapoznaj się z całą ofertą firmy na stronie http://intprojekt.com.pl/oferta/systemy-sterowania/.
Automatyka przemysłowa nie jest łatwą dziedziną, dlatego też pracownicy INTPROJEKT mogą pochwalić się nie tylko odpowiednimi kwalifikacjami i wieloma latami doświadczenia, ale także tym, że są zawsze gotowi uczyć się nowych rzeczy i stawiać czoła nowym wyzwaniom. Dzięki temu mogą zaoferować swoim klientom prawdziwie innowacyjne rozwiązania. Wszystko to sprawia, że firma INTPROJKET to gwarancja rzetelności.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468