Katalog firm

Kategorie


Jawo

Jeśli interesuje Państwa współpraca z rzetelną firmą, która zajmuje się produkcją dań gotowych, to zapraszamy do kontaktu z firmą Jawo. Istniejemy na rynku od wielu lat oferując gotowe dania mrożone takie jak pierogi, knedle czy naleśniki. Więcej informacji dostępnych jest na naszej stronie.

Dania gotowe

Firma Jawo specjalizuje się w produkcji mrożonek oraz dań gotowych do podgrzania i znana jest w Polsce i za granicą. Wytwarzane produkty tworzone są z pasją, dzięki czemu tak świetnie oddają niepowtarzalny, domowy smak jak u mamy. Składniki zamknięte w paczce mrożonek czy dań gotowych są najlepszej jakości i dostarczane przez zaufanych dostawców wprost do naszej firmy. Mrożona żywność jest zdrowa i smaczna.
To świetna propozycja na dania gotowe dla całej rodziny i zabieganych osób, które chcą zjeść po pracy szybko ciepły posiłek. W ofercie Jawo znajdują się pierogi z wytrawnym i słodkim farszem, kopytka, kluski śląskie, pyzy, kartacze i knedle. Zasmakować można także w pysznych uszkach w czterech ulubionych smakach, które idealnie pasują do barszczu czerwonego. Jeśli mamy bardzo mało czasu dania gotowe do podgrzania takie jak naleśniki, placki ziemniaczane czy krokiety to tylko kilka minut przygotowania i cieszymy się domowym obiadem.
Zapoznaj się z ofertą firmy Jawo i znajdź swój ulubiony produkt.

Kontakt

Ulica: Równoległa 88/98

Kod: 42-216

Miejscowość: Częstochowa

http://www.jawo.pl/

E-mail: firma@jawo.pl

Tel.: 34 363-14-28