Katalog firm

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service to firma z wieloletnim doświadczeniem w naprawach samochodów ciężarowych. Chociaż jej siedziba znajduje się w Warszawie, działa nie tylko na terenie całego kraju, ale także w Europie Zachodniej. Oferując mobilny serwis TIR, naprawia wiodące marki pojazdów i naczepy. Dysponuje nowoczesnym sprzętem.

Holownik TIR

Jeżeli samochód osobowy wypadnie z drogi, to z łatwością można go wyciągnąć i zabrać do mechanika. W przypadku samochodów ciężarowych jest to już większy problem, a przecież i takie auta wypadają z drogi. Z całą pewnością nie jest to przyjemna sytuacja i potrzebna jest szybka reakcja, żeby ciężarówkę ustabilizować, wyciągnąć oraz dostarczyć pod wskazany adres. Potrzebny jest profesjonalny holownik TIR i my jesteśmy wstanie go zagwarantować.
W swojej wieloletniej pracy pomogliśmy już w wielu sytuacjach na drogach Europy Zachodniej. Jeżeli jest potrzebne Tobie holowanie ciężarówki, to po prostu zadzwoń do nas, a my zajmiemy się całą resztą. Wiemy w jaki sposób ustabilizować ciężarówkę i zajmiemy się tym szybko oraz sprawnie. Dzięki nam nie będziesz mieć dużego przestoju, a ciężarówka bezpiecznie zostanie dowieziona w miejsce, w które wskażesz.
Działamy nie tylko w Polsce, ale również na terenie całej Europy Zachodniej, ponieważ wiemy, że pomoc za granicami kraju jest szczególnie ważna dla Twojej floty.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922