Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service to firma z wieloletnim doświadczeniem w naprawach samochodów ciężarowych. Chociaż jej siedziba znajduje się w Warszawie, działa nie tylko na terenie całego kraju, ale także w Europie Zachodniej. Oferując mobilny serwis TIR, naprawia wiodące marki pojazdów i naczepy. Dysponuje nowoczesnym sprzętem.

Mobilny serwis TIR

Posiadasz flotę samochodów ciężarowych i szukasz odpowiedniej firmy, która zajmie się serwisem Twoich aut? W takim razie nie musisz szukać już dalej. Oferujemy Tobie nasz mobilny serwis TIR, który dotrze do Twoich ciężarówek szybciej niż inni specjaliści.
Nasze mobilne serwisy są rozmieszczone w takich krajach jak Niemcy, Belgia czy Holandia. Jesteśmy wstanie szybko dojechać do ciężarówki i ją naprawić. Dzięki nam Twoja flota nie będzie miała przestoju i zawsze dowiezie towar na czas.
W naszych mobilnych serwisach pracują osoby z wieloletnim doświadczeniem związanym z naprawą samochodów ciężarowych. Ich wiedza oraz umiejętności to dla Ciebie pewność, że awaria będzie szybko usunięta i ciężarówka będzie mogła jechać dalej.
Dla naszych klientów jesteśmy wstanie dojechać również do innego kraju znajdującego się w Europie. Porozmawiaj z nami i przekonaj się, że nasz mobilny serwis jest najlepszym rozwiązaniem dla Twojej floty. Sprawdź naszą ofertą i dowiedz się jakie mamy doświadczenie. Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922