Katalog firm

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service to firma z wieloletnim doświadczeniem w naprawach samochodów ciężarowych. Chociaż jej siedziba znajduje się w Warszawie, działa nie tylko na terenie całego kraju, ale także w Europie Zachodniej. Oferując mobilny serwis TIR, naprawia wiodące marki pojazdów i naczepy. Dysponuje nowoczesnym sprzętem.

Serwis TIR Francja

Jeżeli Twoje ciężarówki często jeżdżą do Francji, to z całą pewnością przyda się Tobie serwis TIR Francja, na który zawsze będziesz mógł liczyć. My taki serwis jesteśmy wstanie Tobie zaoferować. Szczegółowo możesz zapoznać się z naszą ofertą na stronie https://www.naprawatir24.pl/.
Doskonale wiemy, że czas w tej branży ma bardzo duże znaczenie i każdy postój ciężarówek może generować koszty. Dlatego stworzyliśmy mobilny serwis, który jest wstanie pomóc samochodom ciężarowym na terenie całej Europy Zachodniej. W naszych samochodach serwisowych znajdują się specjaliści od napraw ciężarówek. Posiadamy też przy sobie odpowiedni sprzęt, żeby zawsze móc pomóc Twojej flocie.
Jesteśmy firmą, która poważnie podchodzi do swoich zadań. Nasze usługi świadczymy całodobowo, więc możesz do nas zadzwonić w każdym momencie. Nasz mobilny serwis przyjedzie i zajmie się Twoją ciężarówką na drogach znajdujących się w Europie Zachodniej.
Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja flota jest pod dobrą opieką wyspecjalizowanych mechaników, to koniecznie nawiąż z nami współpracę. Dzięki nam Twój towar zawsze będzie dostarczony na czas.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922