Katalog firm

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service to firma z wieloletnim doświadczeniem w naprawach samochodów ciężarowych. Chociaż jej siedziba znajduje się w Warszawie, działa nie tylko na terenie całego kraju, ale także w Europie Zachodniej. Oferując mobilny serwis TIR, naprawia wiodące marki pojazdów i naczepy. Dysponuje nowoczesnym sprzętem.

Serwis TIR Niemcy

Jeśli jesteś kierowcą samochodu ciężarowego z pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że wypadki oraz różnego rodzaju uszkodzenia zdarzają się w tej branży wyjątkowo często. Jednak jest sposób aby tego uniknąć.
Firma J&W Glob Service to profesjonalny serwis Tir Niemcy, specjalizujący w naprawach samochodów ciężarowych, nie jest to jednak zwykły ,,mechanik" - dlaczego? Otóż firma oferuje swoje usługi mobilnie, w praktyce oznacza to, że mechanicy oraz fachowcy zajmujący się kompleksową naprawą samochodów są w stanie dojechać na miejsce w którym doszło do wypadku lub też usterki. Co więcej do najważniejszych zalet firmy, należy fakt, że działają oni na terenie niemal całej Europy zachodniej (dokładnie na terenie Niemiec, Belgii, Francji oraz Holandii).
Zatem jeżeli potrzebujesz pomocy w związku z naprawą Twojego samochodu, wejdź na stronę internetową https://www.naprawatir24.pl/ (gdzie znajdziesz wszelkie dane potrzebne do kontaktu) już dziś!

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922