Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service to firma z wieloletnim doświadczeniem w naprawach samochodów ciężarowych. Chociaż jej siedziba znajduje się w Warszawie, działa nie tylko na terenie całego kraju, ale także w Europie Zachodniej. Oferując mobilny serwis TIR, naprawia wiodące marki pojazdów i naczepy. Dysponuje nowoczesnym sprzętem.

Truck serwis

Nasza firma to zespół ludzi, którzy od lat zajmują się naprawą samochodów ciężarowych. O tej branży wiemy praktycznie wszystko i wiemy jak sprostać oczekiwaniom klienta.
Oferujemy nie tylko profesjonalny truck serwis na terenie naszego kraju, ale również w całej Europie Zachodniej. Jesteśmy wszędzie tam gdzie nasi klienci potrzebują pomocy. Działamy szybko oraz skutecznie, ponieważ wiemy jak bardzo ważny jest czas w tej branży.
Oferujemy skorzystanie z mobilnych serwisów, które znajdują się na terenie Europy Zachodniej. To rozwiązanie sprawia, że jesteśmy w stanie szybciej dojechać w każde miejsce, a Ty dzięki temu zapłacisz mniej za usługę. Na naszych mobilnych mechaników zawsze możesz liczyć. Jesteśmy po to, żeby w każdej chwili naprawić Twoje ciężarówki. Działamy całodobowo i nie odmawiamy pomocy nikomu. Dla nas nie ma znaczenie czas oraz miejsce - liczy się to, żeby pomóc klientowi i jak najszybciej naprawić jego ciężarówkę, żeby mogła bezpiecznie jechać dalej. Pozwól nam zaopiekować się swoją flotą, a nie będziesz tego żałować.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922