Katalog firm

J&W Glob Service Sp. z o.o.

J&W Glob Service to firma z wieloletnim doświadczeniem w naprawach samochodów ciężarowych. Chociaż jej siedziba znajduje się w Warszawie, działa nie tylko na terenie całego kraju, ale także w Europie Zachodniej. Oferując mobilny serwis TIR, naprawia wiodące marki pojazdów i naczepy. Dysponuje nowoczesnym sprzętem.

Warsztat samochodów ciężarowych

Naprawą zwykłych aut osobowych zajmie się każdy warsztat. Jednakże naprawa aut ciężarowych może być znacznie większych wyzwaniem. Właśnie z tego powodu swoją działalność rozpoczęła firma J&W Glob Service. Jest to firma działająca jako serwis dla TIRów i samochodów ciężarowych, podróżujących po niemieckich drogach.
Zazwyczaj działa jako serwis mobilny i przyjeżdża do każdego kierowcy, który utknął na swojej trasie z powodu problemów z samochodem. Niekiedy jednak usterka jest zbyt duża aby usunąć ją na poboczu. Wtedy to J&W Glob Service oferuje odholowanie auta do swojego warsztatu. Jest to warsztat samochodów ciężarowych, w którym pracują osoby z wieloletnim doświadczeniem jeżeli chodzi o naprawę ciężarówek oraz TIRów.
Bez względu na to w jakim stanie jest dany samochód, jeżeli możliwa jest jego naprawa, mechanicy od J&W Glob Service na pewno sobie z nią poradzą. Jednocześnie warsztat ten nie nalicza dużo za świadczone usługi. Zatem firma J&W Glob Service to gwarancja szybkiej naprawy każdego samochodu ciężarowego.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922