Katalog firm

Kategorie


Laservis

Laservis to firma, której specjalizacją jest konserwacja i naprawa projektorów. Do tego w naszej ofercie znajduje się fachowy przegląd i naprawa drukarek. Możecie osobiście odwiedzić nasz serwis i wyjaśnić co też stało się z Waszymi urządzeniami. Zajmujemy się monitorami, skanerami i wieloma innymi sprzętami.

Naprawa drukarek

Sprzęt taki jak drukarki jest obecnie dostępny w tak niskich cenach, że większość osób posiada go na własność w swoich domach. Dlatego też wszystkie usługi związane z drukarkami są bardzo potrzebne, zwłaszcza gdy chodzi o ich konserwację. W firmie Laserevis jest możliwa między innymi naprawa drukarek Lublin. Z całą ofertą możesz się zapoznać odwiedzając naszą stronę http://www.laservis.com.pl/
Ta firma z Lublina oferuje swoim klientom bardzo kompleksowe usługi w zakresie naprawy oraz konserwacji różnego rodzaju sprzętu biurowego. Choć są to głównie drukarki, zlecenia często dotyczą naprawy komputerów, projektorów, skanerów i monitorów. W swojej działalności firma pracowała nad drukarkami pochodzącymi od różnych producentów. Jej pracownicy świetnie znają większość powszechnie występujących usterek w poszczególnych modelach, dzięki czemu mogą szybko wykonać całą naprawę i zwrócić sprzęt jego właścicielowi.
Laservis rozsądnie wycenia swoją pomoc, dzięki czemu wiele osób z chęcią wraca tam gdy potrzebuje pomocy z innym sprzętem.

Kontakt

Ulica: Diamentowa 18

Kod: 20-486

Miejscowość: Lublin

http://www.laservis.com.pl/

E-mail: info@laservis.pl

Tel.: 817453154


Podobne firmy

Securit VIP

Agencja ochrony Securit VIP zaprasza do zapoznania się ze swoimi usługami. Możecie u nas wynająć profesjonalną grupę ochroniarską, jak również skorzystać z pomocy naszego detektywa. Zajmujemy się równ...