Katalog firm

Kategorie


Laservis

Laservis to firma, której specjalizacją jest konserwacja i naprawa projektorów. Do tego w naszej ofercie znajduje się fachowy przegląd i naprawa drukarek. Możecie osobiście odwiedzić nasz serwis i wyjaśnić co też stało się z Waszymi urządzeniami. Zajmujemy się monitorami, skanerami i wieloma innymi sprzętami.

Naprawa projektorów

Projektory to sprzęt, który znajduje swoje zastosowanie zarówno w szkołach, uczelniach, jak i firmach. Jednakże często dochodzi do problemów z działaniem projektora i konieczna jest jego szybka naprawa. Taką usługę świadczy między innymi firma Laservis. Jest to firma działająca w Lublinie już od wielu lat i jej specjalizacja to naprawa projektorów.
Naprawa projektorów to żadne wyzwanie dla pracowników tego serwisu, którzy podobne zlecenia przyjmowali wiele razy podczas swojej pracy w tej firmie. Każde takie zlecenie wykonywane jest w Laservis w przeciągu dwóch dni roboczych. Cena za całą naprawę jest utrzymywana na poziomie, który zapewnia, że każdy klient z chęcią wróci do tej firmy i będzie polecał ją swoim znajomym. Na dodatek Laservis oferuje także niezwykle pomocną i przyjemną obsługę, która zapewnia że cała współpraca przebiega pomyślnie i bezproblemowo.
Jak zatem widać, każdy kto pragnie szybko naprawić uszkodzony projektor na pewno powinien trafić do firmy Laservis. To najlepszy tego typu punkt w Lublinie oraz okolicach tego miasta.

Kontakt

Ulica: Diamentowa 18

Kod: 20-486

Miejscowość: Lublin

http://www.laservis.com.pl/

E-mail: info@laservis.pl

Tel.: 817453154


Podobne firmy

Securit VIP

Agencja ochrony Securit VIP zaprasza do zapoznania się ze swoimi usługami. Możecie u nas wynająć profesjonalną grupę ochroniarską, jak również skorzystać z pomocy naszego detektywa. Zajmujemy się równ...