Katalog firm

Kategorie


Malaga

Malaga to miejsce, gdzie już od wielu lat organizujemy wesela i inne imprezy. Z wielką przyjemnością zorganizujemy dla Was ślub w naszym ogrodzie, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony naszych klientów. Pozwolimy, aby Wasze marzenia o cudownej ceremonii miały szansę zrealizowania. Zapraszamy!

Konferencje firmowe

Wraz z nami, już nigdy znalezienie odpowiedniego obiektu lub miejsca do organizacji wesela, konferencji czy spotkania biznesowego w Łodzi nie będzie niczym trudnym. Już od dawna dbamy o to, aby nasze sale konferencyjne były okazją do przygotowania adekwatnego pod względem przeznaczenia wydarzenia.
Oczywiście nasi klienci mogą liczyć nie tylko na wspomniane sale konferencyjne Łódź, ale również na profesjonalne i rzetelne wsparcie przy organizacji oraz obsłudze całego wydarzenia. Dlatego nie ma jakichkolwiek wątpliwości, iż nasz pensjonat oferuje nie tylko sale konferencyjne w Łodzi do państwa dyspozycji, lecz jest w stanie pomóc w przygotowaniach do takiego wydarzenia, zorganizować je w najbardziej optymalny sposób a nawet służyć niezbędnym doświadczeniem.
Sale posiadają nie tylko odpowiednią przestrzeń, lecz dodatkowo są wyposażone we wszystko to co jest niezbędne ewentualnie potrzebne w trakcie danego wydarzenia oraz okoliczności, zatem jak widać warto skorzystać z takiej oferty.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Lublinie

Lubisz dobrze i regionalnie zjeść? Profesjonalna obsługa jest dla Niebicie ważna? koniecznie musisz spróbować i wstąpić do jednej z naszych restauracji i spróbować naszych potraw. Czekamy na Ciebie w...