Katalog firm

Kategorie


Malaga

Malaga to miejsce, gdzie już od wielu lat organizujemy wesela i inne imprezy. Z wielką przyjemnością zorganizujemy dla Was ślub w naszym ogrodzie, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony naszych klientów. Pozwolimy, aby Wasze marzenia o cudownej ceremonii miały szansę zrealizowania. Zapraszamy!

Noclegi

Jeżeli dotychczas nie byłeś zadowolony z jakości usług noclegowych które oferowały hotele w Łodzi, to nasz pensjonat powinien być miejscem jakie spełni twoje wszystkie oczekiwania i wymagania. Oczywiście oferujemy noclegi już od dosyć dawna, a co najważniejsze gwarantujemy niezbędne miejsce do wypoczynku w pełnym tego słowa znaczeniu, jakie jest idealnie dostosowane do tego celu.
Pewnie, że wraz z nami zmienisz zdanie gdy chodzi o noclegi, a tym samym już nigdy nie będziesz chciał korzystać z oferty jakichkolwiek hoteli, gdyż nasza jest nader atrakcyjna także gdy chodzi o ewentualną cenę. Warto także wspomnieć o tym, iż oprócz tego że oferujemy noclegi posiadamy również salę idealnie dopasowaną do organizacji jakiegokolwiek wesela, imprezy czy bankietu.
Dodatkowo nie trzeba się martwić o zaplecze, catering czy obsługę gdyż wszystko to możemy zaoferować naszym potencjalnym klientom, jak zatem widać z wielu powodów warto odwiedzić nasz pensjonat. Jeśli szukasz szczegółowych danych odnośnie miejsc noclegowych w pensjonacie Malaga, to odwiedź adres naszej strony http://www.malagasala.pl/noclegi/.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Lublinie

Lubisz dobrze i regionalnie zjeść? Profesjonalna obsługa jest dla Niebicie ważna? koniecznie musisz spróbować i wstąpić do jednej z naszych restauracji i spróbować naszych potraw. Czekamy na Ciebie w...