Katalog firm

Malaga

Malaga to miejsce, gdzie już od wielu lat organizujemy wesela i inne imprezy. Z wielką przyjemnością zorganizujemy dla Was ślub w naszym ogrodzie, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony naszych klientów. Pozwolimy, aby Wasze marzenia o cudownej ceremonii miały szansę zrealizowania. Zapraszamy!

Sala weselna

Interesuje ciebie odpowiednie miejsce, w którym będzie można wyprawić wesele lub zorganizować jakiekolwiek inne wydarzenie okolicznościowe? Poznaj zatem nasz pensjonat, który już niejednokrotnie był doskonałym rozwiązaniem dla tego typu imprezy, na pewno każda nasza weselna w Łodzi to opcja która optymalnie sprawdzi się w tym zakresie.
Oczywiście pomagamy w całkowitej organizacji imprez odbywających się u nas, sala weselna to nie jedyne co oferujemy, mowa tutaj o profesjonalnej i kompleksowej obsłudze samego wydarzenia, dostosowaniu cateringu czy też przygotowaniu sali do państwa oczekiwań. W przypadku potrzeby zapewnienia noclegu, jesteśmy w stanie co za tym idzie takie zaoferować, zatem na pewno organizacja wesela właśnie u nas ma sens, zresztą podobnie jak każdego innego wydarzenia.
Zapraszamy więc do poznania naszej oferty, zwłaszcza w kontekście tego jak prezentuje się każda sala weselna w Łodzi jaką dysponuje restauracja Malaga i jednocześnie przekonania się o tym, dlaczego to właśnie nasz pensjonat to rozwiązanie na jakie warto stawiać. Pełna oferta dotycząca sali weselnej znajduje się bezpośrednio na stronie http://www.malagasala.pl/.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Lublinie

Lubisz dobrze i regionalnie zjeść? Profesjonalna obsługa jest dla Niebicie ważna? koniecznie musisz spróbować i wstąpić do jednej z naszych restauracji i spróbować naszych potraw. Czekamy na Ciebie w...