Katalog firm

Kategorie


Marzanna

Szukasz odpowiedniego miejsca do zorganizowania imprezy folklorystycznej? Poznaj zatem bogatą ofertę Siedliska Folkloru Marzanna, czyli zajazdu, który od lat specjalizuje się w urządzaniu wydarzeń o charakterze regionalnym. Ośrodek jest budowany w stylu ludowo- góralskim, a ponadto posiada trzy duże sale i świetnie wyposażony hotel, dlatego świetnie sprawdzi się do tego typu imprez.

Usługi noclegowe

Nasz hotel mieści się nieopodal Lublina w pięknej i cichej miejscowości- Niedrzwicy Kościelnej. Znajdą Państwo u nas spokój, który pozwoli oderwać się od codzienności.
Nasz kompleks hotelowo- gastronomiczny, zapewni Państwu niezapomniane wrażenia z pobytu na Lubelszczyźnie. Odbywają się u nas liczne imprezy tematyczne, między innymi sławne święto bigosu, odbywające się rokrocznie w listopadzie. Można wówczas spróbować tej niezwykle smacznej, sycącej potrawy oraz poznać wariacje kucharzy na jej temat. Nasz kompleks można również potraktować jako miejsce zatrzymania, w celu zwiedzania jakże klimatycznego i urokliwego Lublina. Dojazd z hotelu jest wyjątkowo dogodny.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z formularza kontaktowego, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty. Mogą Państwo również skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty e-mail oraz telefonicznie. Hotel Lublin - siedlisko Marzanna- najlepszy sposób na spędzanie wolnego czasu na Lubelszczyźnie.

Kontakt

Ulica: Krakowska 111

Kod: 24-222

Miejscowość: Niedrzwica Kościelna

http://www.marzanna.pl/

E-mail: info@marzanna.pl

Tel.: 81 511-69-20