Katalog firm

Kategorie


MS Meble

Sklep MS-meble zaprasza Was do zakupu gotowych mebli oraz mebli, które będą przygotowane specjalnie dla Was. Naszą specjalnością są meble na wymiar. Oferujemy Wam jak najlepszą obsługę naszych fachowców, która obejmuje dokładne pomiary w domu, produkcję mebli w naszym zakładzie oraz końcowy montaż wszystkich części na miejscu.

Meble kuchenne

W naszej firmie tworzymy MS Meble. Od zawsze wychodzimy z założenia, że skoro każdego dnia spędzamy w kuchni tak wiele czasu, to musi ona spełniać dwa kryteria. Po pierwsze, ma być funkcjonalna. Ułatwiać wykonywanie kuchennych obowiązków i sprawić, że zmieści się w niej wszystko, co zmieścić się powinno.
Po drugie natomiast, ma po prostu cieszyć oko. Tak, naszą ideą jest odmienianie kuchni w ten sposób, by wchodziło się do nich z uśmiechem na ustach. Co więcej na każdym etapie zamówienia służymy klientowi fachową pomocą. Podpowiadamy, tłumaczymy inspirujemy. Wszystko po to, by klient wybrał takie meble kuchenne, które pozwolą mu w pełni cieszyć się nowym wystrojem kuchni.
To bardzo ważne, bo nasze meble zawsze wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dlatego służą przez długie lata. Również dlatego klienci bardzo cenią sobie usługi naszej firmy. Po więcej informacji zapraszamy już natomiast na naszą stronę internetową. Cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Kontakt

Ulica: Spółdzielców 13A

Kod: 11-100

Miejscowość: Lidzbark Warmiński

http://meblems.com/

E-mail:

Tel.: 797-210-910