Katalog firm

Ocular Canada oddział Gdańsk

Jeżeli musicie zakupić dla siebie okulary, to zapraszamy do Ocular Canada. Nasze salony to najwyższa jakość obsługi oraz najlepsze okulary. Dodatkowo zapewniamy Wam światowej jakości oprawki dla okularów. Oprócz tego w naszej ofercie znajdziecie również soczewki kontaktowe, soczewki okularowe i inne produkty.

Soczewki kontaktowe

Szukasz szerokiego wyboru akcesoriów optycznych takich jak szkła okularowe, nowoczesne i modne oprawki podkreślające Twoje najlepsze cechy? A może zamarzyły Ci się nowe okulary przeciwsłoneczne z filtrami UV, które nie poddadzą się najbardziej bystrym promieniom słońca, bądź poszukujesz nowe soczewki? Salony Ocular Canada w Rzeszowie są odpowiedzią na wszystkie Twoje potrzeby. Pełną ofertę prezentuje strona http://www.ocularcanada.pl/optyk-rzeszow.
Dbałość o wzrok to podstawa każdego nowoczesnego człowieka. Żeby perfekcyjnie dobrać okulary czy soczewki warto zaufać specjalistom, którzy na bazie swojej wiedzy i doświadczenia są w stanie doradzić każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Takich właśnie specjalistów spotkać możesz w salonach optycznych Ocular Canada.
Szeroki wybór soczewek to znak rozpoznawczy naszych salonów. Profesjonalna obsługa salonów jest w stanie dobrać odpowiednie soczewki do każdego klienta. Jeśli szukasz czegoś innego z całej gamy przyborów optycznych, również nie zwlekaj. W Ocular Canada oprócz soczewek czy okularów znajdziesz cały wachlarz akcesoriów takich jak etui na okulary czy ściereczki do ich czyszczenia.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

http://ocularcanada.pl/

E-mail: oculargdansk@o2.pl

Tel.: oculargdansk@o2.pl