Katalog firm

OrtoGo

OrtoGo to prywatna placówka medyczna świadcząca usługi dla pacjentów z Warszawy i Płocka. Oferuje ponad 5000 badań laboratoryjnych w tym badania genetyczne, przedoperacyjne, z zakresu mikrobiologii czy alergologii. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń, a także wykonuje zabiegi z zakresu ortopedii, chirurgii, urologii i nie tylko.

Chirurg ortopeda

Chirurg ortopeda z Ortogo na pierwszym miejscu stawia pacjenta. Dzięki temu jego usługi są wysokiej jakości i pacjent z chorobami i urazami układu kostnego skutecznie powraca do zdrowia. Lekarz ortopeda i chirurg w jednej osobie zdiagnozuje stan pacjenta i rozpocznie leczenie lub zaproponuje zabieg chirurgiczny (operację). Zapoznaj się z ofertą kliniki OrtoGo na stronie https://ortogo.pl/.
Pacjent zostanie objęty fachową opieką przed, w trakcie i po zabiegu. Kompetentny lekarz chirurg ortopeda ma do dyspozycji wysokiej klasy sprzęt specjalistyczny, dzięki któremu jest możliwość wykonania szeregu zabiegów chirurgicznych przywracających sprawność ruchową kośćca lub uzupełnia go (implanty). Specjalista chirurg ortopedii obejmie pacjenta kompleksową opieką lekarską, gdy zaistnieją wszelkie niedomagania ze strony układu kostnego, takie jak urazy (skręcenia, zwichnięcia, złamania), choroby (zwyrodnienia, osteoporoza, zrosty kości itp.).
Jeśli będzie wskazana operacja, fachowo ją wykona. Najczęściej operacje dotyczą miednicy, kręgosłupa, złamań otwartych kości i wiele innych. Umów się na wizytę już dziś na stronie https://ortogo.pl/.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520